Запоріжцям показали новий бренд острова Хортиця

Острів Хортиця отримав новий сучасний бренд. Його розробкою займалось креативне агенство Вickerstaff.284.  Агенство має нагороди з міжнародних фестивалей: «Молоді Каннські леви», «Reddot», «Epica», «Golden drum».

Презентація відбулася в рамках четвертого етапу дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія — велике майбутнє».

Креативний директор агенства Вickerstaff.284 Ілля Ануфрієнко пояснив, що головна мета розробників була візуалізувати систему острова Хортиця в зрозумілому та яскравому ключі. Для цього проводили інтерв’ю та дослідження як серед українців, так і серед іноземців — потенційних відвідувачів.

— У нашій стратегії ми орієнтувалися в першу чергу на внутрішнього туриста, але з амбіцією зробити Хортицю помітною на міжнародній арені. Поспілкувавшись з нашими респондентами, ми помітили цікаву закономірність: усі ті, хто хоч раз відвідали острів, усі казали про енергетику цього місця; ті, хто ніколи не був на острові, зводили все лише до “козаків та порогів на Дніпрі”. Це стало важливо враховувати в розробці стратегії та візуальної системи острова. Насправді ж, дізнатися що таке острів Хортиця, можна лише відвідавши це місце самостійно. Новий брендинг острова Хортиця — це графічна подорож, що розвивається разом зі знанням людини. Чим більше ми дізнаємося про острів, тим більше острів розкривається для нас у всій своїй красі. Ми дослідили і зібрали неочевидні елементи, які приховує острів і використали їх для нашої візуальної системи. Розробили набір символів, які відображають елементи флори і фауни, певних історичних епох, містичні та абстрактні елементи — все те, що можна для себе відкрити лише в одному місці, на Хортиці. Наше позиціонування: Острів Хортиця — живий острів сили. Наше повідомлення: приїдь і відчуй, — розказав креативний директор агентства Вickerstaff.284 Ілля Ануфрієнко.

На думку керівника національного заповіднику «Хортиця» Максим Остапенко новий брендинг приверне до Хортиці більше уваги. Адже з візуальної концепції зчитується головний посил – острів потрібно відвідати, це буде цікаво та захоплююче.

— Острів Хортиця — це як величезний кристал, в якого є багато граней, а козацтво — це лише одна з важливих. Поєднати в одному бренді різні прояви острову, різні його історії та різні складові — це надзвичайно складно. Після перегляду презентації брендингу в мене з’явилася асоціація, що Хортиця — це основний острів країни. Хортиця — це дійсно про якесь глибинне коріння, причому про коріння природне, і про коріння історичне, і коріння, яке дає нам перспективу в майбутньому, — вважає Максим Остапенко.

Презентували увесь спектр застосування нового брендінгу.

Читайте також: В Запоріжжі директор школи звинуватив батьків у крадіжці килима, який вони купили власним коштом

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiam-pokazaly-novyy-brend-ostrova-khortytsia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top