Запоріжцям показали, як виглядає укриття в одній з місцевих лікарень — фото

У Комунарському районі міста в одній з місцевих лікарень майже відремонтували та облаштували укриття, яке розраховане на 100 осіб.
На ремонтні роботи цього укриття 2022 року виділили майже півмільйона гривень. За ці кошти було відновлено стелю, стіни та підлогу загальною площею 199,6 кв. м. Також було встановлено освітлення, обладнано жіночий санвузол та тепловий розподільчий пункт, повідомляється на сторінці Запорізької міської ради.

У 2023 році на ремонт укриття лікарні виділено понад 2 мільйонів гривень. За ці кошти було відремонтовано операційну та передопераційну площу площею 32 кв. м. Здійснено прокладання електропроводки та встановлення освітлення, а також системи підігріву. Облаштовано припливно-витяжну систему, душову та чоловічий санвузол, а також технічні приміщення. У сховищі встановлені броньовані двері, а також організовано два входи та виходи.

Укриття має кімнати для пацієнтів та медичного персоналу, а також просторі проходи, в яких можна пройти з каталкою для транспортування важкохворих і лежачих пацієнтів. Тут розташовані спеціальні багатофункціональні ліжка для таких ситуацій, а також операційно-реанімаційна кімната.

Крім того, це місце може слугувати притулком для мешканців сусідніх багатоповерхових будинків та всіх, хто потребує притулку під час оголошення повітряної тривоги. Додатково передбачено набір розкладачок з комплектами постільної білизни на випадок, якщо хтось залишиться тут на ніч.В укритті залишилося закінчити незначні види ремонтних робіт – зокрема доукомплектувати запасний вихід і вентиляційне приміщення. Обіцяють, що завершать роботи найближчим часом.

Нагадаємо, На сьогодні коштом міського бюджету придбано і встановлено 17 модульних укриттів. Планується, що в обласному центрі до кінця поточного року обладнають ще 23 модульних укриттів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiam-pokazaly-iak-vyhliadaie-ukryttia-v-odniy-z-mistsevykh-likaren-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top