Запоріжцям пропонують книги в обмін на корм для домашніх тварин

Благодійний магазин «Дари добро» запустив акцію на підтримку домашніх тварин

Кожен охочий може прийти в магазин, обрати собі книгу, а в замін принести будь-який корм для песиків та котиків. Про це повідомляється на сторінці магазину у «Фейсбуці».

«На жаль, війна не оминула нікого – ні людей, ні тварин. З кожним днем кількість пухнастих жителів у притулках тільки зростає, на відміну від пожертв, яких стає все менше і менше, — йдеться у повідомленні. —  Саме тому ми запускаємо нову акцію «Міняємо книжки на корм для тварин». Приходьте до нашого магазину та забирайте з акційного відділу будь-яку книжку, яка вам до вподоби, в обмін на пакетик корму. Консерви, рагу, паштети – ми приймаємо все! Наприкінці акції (тобто коли у нас закінчаться книжки) зібраний корм поїде до хвостиків з притулку «Дай лапу, друг».

корм

До акції вже залучаються запоріжці. Корм можна приносити в магазин і просто так. «Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькій області можна безкоштовно відвідати реабілітаційний центр для хижаків. Нагадаємо, що раніше тварин годували на гроші, що надходили від продажу квитків. Зараз відвідувачів небагато. Та й у Василівському зоопарку зробили безкоштовний вхід для всіх, до закінчення війни. Читайте також: У зоопарку Запорізької області народився маленький сервал Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Запоріжцям пропонують книги в обмін на корм для домашніх тварин появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhtsyam-proponuyut-knigi-v-obmin-na-korm-dlya-domashnih-tvarin

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top