Запоріжцям виплатили майже 5 млн грн боргів по зарплаті: скільки ще залишилось

На підприємствах Запорізької області почали виплачувати борги по зарплаті. У серпні заборгованість із заробітної плати на підприємствах зменшилася на 4,7 млн грн.

Про це стало відомо під час засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та соціальних виплат, яке відбулось в облдержадміністрації.

Проте на сьогодні підприємства області ще не виплатили запоріжцям понад 90 млн грн. За офіційною інформацією, станом на 01 вересня заборгованість становить 91,7 млн грн.
Найбільшими боржниками серед підприємств залишаються: «Кремнійполімер» (21,5 млн грн), «Радіоприлад» (8,2 млн грн), «Запорізький облавтодор» (5,2 млн грн), «Мелітопольський завод «Гідромаш» (5 млн грн).
Борги на підприємствах, що належать до приватної форми власності, за цей період зменшили на 3 млн грн і склали 28,4 млн грн. Це 31% від загальної суми заборгованості по області.
При цьому на підприємствах комунальної форми власності борги збільшилися на 2 млн грн і складають 14,6 млн грн. Це 16% від загальної заборгованості по області. Наростили борги з заробітної плати «Облводоканал» Запорізької обласної ради на 2,5 млн грн (до 11,1 млн грн) та «Запоріжремсервіс» на 164,5 тис грн (1,6 млн грн).
Головам районних державних адміністрацій, керівникам громад та підприємст, що мають борги поставлена задача: до кінця поточного року у повному обсязі погасити борги, де вони становлять менше 15 млн грн. Якщо сума боргів більше, ніж 15 млн грн, борги мають зменшитись як мінімум на половину. Також кожне підприємство-боржник має розробити графік погашення заборгованості.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizhtsiam-vyplatyly-mayzhe-5-mln-hrn-borhiv-po-zarplati-skilky-shche-zalyshylos.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top