Запоріжцям, які отримали захмарні платіжки, нададуть субсидії

За попередні роки в Запоріжжі близько 95% будинків були обладнані приладами обліку теплової енергії. Без лічильників у місті залишається близько 122 будинків, з них — 28 одноповерхові.

Як повідомили у прес-службі мерії, саме мешканці малоповерхових будинків, які не встановили лічильники, цього опалювального сезону отримали рахунки значно вищі за минулорічні.

З початку опалювального сезону до міської влади надійшли звернення від мешканців 13 малоповерхових будинків, які просили розібратися з ситуацією.

— Надалі буде проведено аналіз нарахувань по субсидіях та плануємо надати їм адресну матеріальну допомогу з міського бюджету, — сказав секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Мешканці всіх 13 будинків, які наразі звернулися до міської влади, свого часу відмовилися від встановлення лічильників, про що свідчать відповідні акти. Вони сплачують за тепло за нормою, яка встановлюється згідно з діючим законодавством. Якщо попередні роки ці норми розраховувалися за середніми по місту показниками, то в цьому опалювальному сезоні ситуація змінилася. За новими нормами нарахувань оплата за тепло у будинках без лічильників зросла. В деяких будинках у грудні 2021 року вона сягала 101 грн за кв. м.

— Протягом одного тижня після звернення мешканців цих будинків лічильники їм було встановлено. Без приладу обліку теплової енергії залишився один будинок. Після виконання антивандальних заходів він буде встановлений. Мешканці цих будинків сплачуватимуть за опалення не за нормою, а за показниками лічильників. За попередніми даними це дозволить їм платити вдвічі менше – 40-50 грн замість 100, — підкреслив генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек.

Читайте також: Запоріжці отримали захмарні платіжки за опалення: доведеться сплатити по 8-13 тис грн. ВІДЕО

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiam-iaki-otrymaly-zakhmarni-platizhky-nadadut-subsydii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top