Запоріжцям, які зіткнулися з проблемою неприємного запаху питної води, рекомендують писати запит на мера та КП «Водоканал»

Активістка Олеся Крамаренко сьогодні під час прямого ефіру у «Фейсбуці» розповіла, що робити містянам з проблемою смердючої води.

Вже кілька днів мешканці Запоріжжя скаржаться на поганий стан води з-під крана. Вчора стало відомо, що з цього приводу працівників санепідемстанції зібрали на термінову нараду, але її результати ніде не опубліковані. Мовчить як комунальне підприємство «Водоканал», так і сайт міської ради.

Олеся Крамаренко, запорізька екоактивістка, змогла зв’язатися з КП «Водоканал». Там їй відповіли, що вода відповідає нормам. Окрім цього, ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області прийняло телефоном заявку в активістки, адже тамтешні спеціалісти збирають подібні повідомлення в усній формі.

Крамаренко створила шаблон з офіційним зверненням (скаргою) за посиланням до комунального підприємства «Водоканал» на ім’я його директора та мера Володимира Буряка, і пропонує скористатися нею кожному запоріжцю, який зіткнувся з такою проблемою, аби ситуацію поставити на контроль.

Читайте також: В Запоріжжі розкритикували реконструкцію Кургану Єднання

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizhtsiam-iaki-zitknulysia-z-problemoiu-nepryiemnoho-zapakhu-pytnoi-vody-rekomenduiut-pysaty-zapyt-na-mera.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top