Нагадаємо, що аварія трапилася 23 травня в Заводському районі Запоріжжя. По вул. Демократична зіткнулося два легковики. Водій автомобіля «Mazda» зіткнувся з легковиком «Volkswagen».
В результаті аварії постраждало п’ятеро людей: обоє водіїв, пасажир «Mazda» та два пасажири «Volkswagen». Їх госпіталізували.
Від отриманих травм в лікарні помер один із пасажирів «Volkswagen».
Інший пасажир – 32-річний Іван Махмудов – у тяжкому стані знаходився в реанімації. У чоловіка діагностували численні переломи, черепно-мозкова травма та розрив селезінки.
Лікарі тиждень боролися за життя Івана. Учора йому стало гірше, про це у фейсбуці повідомила подруга сім’ї Ольга Лебедева.
«Наш друг сьогодні перестав тримати свій тиск. Серце перевантажено. Працюють реаніматологи!» – зазначила пані Лебедева.
На жаль, врятувати Івана не вдалося. Сьогодні стало відомо, що він помер.
Сообщение Запоріжець, який потрапив до реанімації після аварії в Заводському районі, помер появились сначала на Forpost.
Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhec-jakij-potrapiv-do-reanimacii-pislja-avarii-v-zavodskomu-rajoni-pomer.html
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook