«Запоріжгаз» можуть повернути у державну власність

Про це в інтерв’ю сайту nv.ua заявив новий голова НАК «Нафтогаз Україна» Юрій Вітренко.

«Запоріжгаз», на діяльність якого скаржаться запоріжці, можуть повернути в державну власність. Втім мова йде про всі облгази, які належать Дмитру Фірташу.

У своєму інтерв’ю Юрій Вітренко повідомив, що облгази, які належать Фірташу, накопичили перед Нафтогазом борг більш ніж 8 мільярдів гривень. Для вирішення цієї проблеми потрібне комплексне рішення:

«Іноді ці борги виникають по всьому ланцюжку через якість рішення держави. І відповідно, учасники ринку не можуть нести відповідальність. Потрібно знайти варіант, який з одного боку дозволить там, де потрібно борги списувати, їх списувати. Там, де потрібно — забезпечити розрахунки по колу. І ці розрахунки включають якесь фінансування з держбюджету, але ці гроші потім повернуться до держбюджету», — пояснив голова правління Нафтогазу.

Вітренко додав, що одним зі шляхів вирішення проблеми стане повернення компаній у державну власність через суд:

«Часто насправді це жорстка судова робота проти компаній того ж пана Фірташа, де у нього через суд потрібно ці компанії забирати. Якщо не може розрахуватися, значить, ця компанія повинна фактично перейти у власність держави у правильний законний спосіб».

Яке рішення буде прийнято стосовно «Запоріжгазу» стане відомо вже зовсім скоро.

Читайте також: У Бердянську вдруге поспіль зникає підліток (фото)

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhhaz-mozhut-povernuty-u-derzhavnu-vlasnist.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top