Запоріжці дали 24 години кандидату в президенти, щоб вибачився та відповів на запитання


Запоріжці вимагають в Зеленського дати відповіді на запитання та попросити в українців вибачення за все сказане протягом попередніх років.

В мережі набуває популярності флешмоб #даю24години, в якому українці ставлять запитання коміку Володимиру Зеленському, що балотується на пост Президента України. Користувачі вимагають дати відповіді не тільки на актуальні політичні, соціальні, економічні запитання, в яких має бути обізнаний претендент на найвищу посаду в країні, а й пояснити свою антиукраїнську позицію. Її, варто зазначити, українці спостерігали протягом багатьох років у творчості кандидата, тезах та публічних висловлюваннях.

Сьогодні, усе сказане Зеленським українці пригадали та вимогають детально пояснити, що малося на увазі під кожною конкретною тезою чи висловлюванням.

До челенджу активно долучаються запоріжці. Нардеп Ігор Артюшенко вимагає публічних вибачень перед українцями за порівняння України з порно акторкою та за жарти про побиття майданівців «Беркутом».

Ветеран АТО Андрій Хімічев питає, чи не означає заклик шоумена до припинення вогню намір віддати українські території ворогу.

Віце-президент Спілки Вірмен Запорізької області Рудольф Акопян питає у Зеленського, як він збирається повертати окуповані українські території.

Денис Нечепоренко вимагає, щоб модераторами дебатів були журналісти, що вже неодноразово довели свою професійність та вірність принципам –  Яніна Соколова та Роман Скрипін.

Є українці, які ставлять пану Зеленському одразу декілька запитань, дуже влучно, конструктивно та вимогливо.

Ксенія Клим, журналістка, волонтерка, донька українського православного священика дала Зеленському 24 години на те, щоб він вибачився перед православними українцями за висміювання Томосу про автокефалію.

Військовий та учасник бойових дій Дмитро Іванов вимагає, щоб Зеленський відповів на запитання – росіяни вторгалися в Україну чи посунули її кордони в глиб країни. Варто зазначити, відповідна теза звучала з вуст Володимира Зеленського.

Кіборг Сергій Душман Кузьмін вимагає вибачень в Зеленського, який порівняв Україну з порно актрисою.

Запитання та вимога вибачитися це відповідь українців на вимогу Зеленського не називати його маріонеткою Коломойського та ватником. Українці, своїми запитаннями нагадали, чому є підстави називати кандидата саме так.

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-zaporizhci-dali-24-godini-kandidatu-v-prezidenti-shhob-vibachivsja-ta-vidpoviv-na-zapitannja-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top