Запоріжцям наочно показали як “виконує” свої зобов’язання керуюча компанія «Місто для людей» (фото)

Багатоповерховий будинок в Олександрівському районі міста знаходиться в аварійному стані, а керуюча компанія “Місто для людей” не бачить ніякої проблеми й на зауваження мешканців – не реагує. 

Роботою ТОВ “Місто для людей” залишаються незадоволеними більшість місцян, будинки яких обслуговує керуюча компанія. Цього разу люди вирішили наочно показати як халатно відноситься до своїх обов’язків компанія, яка обслуговує 1080 багатоквартирних будинків.  Відповідні фотографії опубліковані в групі one_news_zp.

“Новина про те як виконує свої обов’язки “Місто для людей” за адресою Шкільна 6.
З листопада місяця, з початком дощів і випадання снігу, вода, що стікає з даху  -потрапляє в кімнати мешканців на 12 поверсі. Стан стін і стель – жахливий, грибок і сирість супроводжує мешканців постійно. Заявки на проведення ремонту, які були відправлені в дану компанію, не допомагають вирішити проблему. Приміщення постійно затоплює, а стіни не встигають висихати. Цей аспект неодноразово був причиною відключення електроенергії в будинку. При останній перевірці, служба не знайшла явних проблем, відповідно, ремонтні роботи проводити – відмовилися. Звертаюся до громадськості і таким же клієнтам даної компанії, робимо максимальний репост. Місто повинно знати своїх “героїв”, – пише автор посту.

Фото — instagram.com

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв, що під час комісії з питань життєзабезпечення міста, городяни, будинки яких обслуговує ТОВ “Місто для людей”, написали колективну заяву на відмову від послуг керуючої компанії. Однак, на минулій сесіїї Запорізької міської ради,депутати відмовилися включати до порядку денного проект рішення про розірвання договору з утримання будинків між виконкомом міської ради та ТОВ “Місто для людей”. Відзначимо, що «МДЛ» обслуговує 1080 будинків. Найбільше скарг надходить саме на цю керуючу компанію.

Читайте також: До уваги запоріжців: в соцмережах продовжують поширювати фейки з приводу медреформи

Сообщение Запоріжцям наочно показали як “виконує” свої зобов’язання керуюча компанія «Місто для людей» (фото) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhcjam-naochno-pokazali-jak-vikonuie-svoi-zobov-jazannja-kerujucha-kompanija-misto-dlja-ljudej-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top