Запоріжцям показали шоу водних видів спорту

У Запоріжжі стартував літній сезон водних видів спорту, який зосереджений в першому Міському яхт-клубі. Він відкрився святковою програмою. Організатори підготували для містян свято в форматі Open Air. Гостей чекали екстремальні розваги, шоу-програма за участю водного спортивного транспорту, заплив для аматорів, турнір з великого тенісу, конкурси, фотозони, аквагрим, аніматори для дітей.

Кожен бажаючий міг записатися на участь в запливах як в Інтернеті, так і на місці в організаторів. Участь для всіх була безкоштовною. За підрахунками організаторів, в конкурсах взяло участь близько 300 осіб. Загалом захід відвідали понад 1000 осіб.

— Найголовніша мета подібних заходів — заохотити дітей і дорослих до спорту, щоб більше людей долучалося до здорового способу життя. Хочемо показати запоріжцям, як можна корисно, весело та активно відпочивати і розслаблятися на природі, — розповів організатор шоу-програми, начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради Олексій Савицький.

Міський яхт-клуб працює в Запоріжжі другий рік. Вже є вихованці, які стали учасниками та призерами чемпіонатів Європи.

У міському яхт-клубі зосереджені всі сучасні та затребувані види водного спорту. Вони доступні кожному бажаючому. Тут містяни можуть навчитися керувати вітрильниками, яхтами, байдарками, каное, можуть освоїти екстремальні види водного спорту — каяки, вейкборд, водні мотоцикли та лижі.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhtsyam-pokazali-shou-vodnih-vidiv-sportu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top