Запоріжцям за допомогою формату 3D показали, як могли виглядати недобудовані мости, якби до них дійшли руки (відео)

Скріншот з відео

Недобудовані мости пережили різні часи, багато політиків змінилось, які обіцяли проконтролювати масштабні роботи, однак запорізький корупційний дух не зломити – 14 років вони так й лишаються амбітним проектом.

У зв’язку з цим відеоблогер Андрій вирішив пофантазувати, як вони могли виглядати у завершеному вигляді. Для цього він «перелопатив» Інтернет аби знайти схожий проект за масштабом. Автор натрапив на «Обухівський міст» (вантовий нерозвіданий міст через Неву, м. Санкт-Петербург, Росія). Мости схожі не тільки масштабом та дизайном, їх почали будувати в один й той самий час. Тож для прототипу брали саме його. Завдяки 3D візуалізації вдалося відтворити своєрідний «символ» нашого міста.

Як вони могли б виглядати, пропонуємо подивитися разом з нами. Хто його знає, можливо, з такими темпами будівельних робіт запорізькі мости вдасться побачити лише на відео.

Нагадаємо, після скандалу з інформацією, що будмайданчик розкрадають невідомі особи, не послідувало жодної реакції. У Службі автомобільних доріг кореспондентам «Forpost» пообіцяли, що для журналістів спеціально проведуть прес-конференцію аби відповісти на всі питання. Пройшов майже місяць та допоки заходів з цього приводу не анонсувалося.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhcjam-za-dopomogoju-formatu-3d-pokazali-jak-mogli-vigljadati-nedobudovani-mosti-jakbi-do-nih-dijshli-ruki-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top