Запоріжвогнетриву – 91 рік: як працює підприємство під час війни

Попри виклики, спричинені повномасштабною війною, запорізьке підприємство стабільно працює, підтримуючи Україну та українців на шляху до перемоги.

Зважаючи на складну безпекову ситуацію в Запоріжжі, вогнетривкий завод вчергове відмовився від пишних святкувань річниці, організувавши урочистий захід з нагородження найкращих співробітників в безпечних умовах.

«Запоріжвогнетрив – команда надійних професіоналів, небайдужих людей, стійкість та витривалість яких перевірена часом і довгою славетною історією підприємства. Які б виклики перед нами не постали – ми продовжуємо працювати. Бо знаємо, що міцний економічний тил – це опора України на шляху до Перемоги. Бажаю всім нам, шановні колеги, звершень та успіхів у роботі. Міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, миру та скорішої Перемоги Україні», — привітав колектив генеральний директор Запоріжвогнетриву Артур Іванченко.

Працює на Перемогу

Завод «Запоріжвогнетрив» Групи Метінвест є найбільшим виробником в Україні широкого спектру формованих вогнетривких виробів алюмосилікатної та магнезіальної групи, та різного призначення неформованих вогнетривких заповнювачів, порошків, мас, бетонів та сумішей.

В Україні вогнетривка продукція підприємства незамінна на виробничих майданчиках Запоріжсталі, Каметсталі, Запоріжкоксу, АрселорМіттал Кривий Ріг, Дніпроспецсталі та інших. Попитом продукція заводу користується і серед машинобудівників, як то Дніпропетровський стрілочний завод, Мотор Січ, Сюзенергомаш. Також вогнетривка продукція Запоріжвогнетриву постачається підприємствам енергетичної, харчової та будівельної галузей.

Попри руйнування традиційних експортних шляхів та логістики, спричинених війною, Запоріжвогнетрив частково відновив експорт продукції закордон, у поточному році продукція підприємства доставляється до Молдови, Болгарії та Естонії.

За останні роки Запоріжвогнетрив значно посилив свою сервісну функцію – окрім Запоріжжя, підприємство має свої філіали у Кам’янському та Кривому Розі.

Запоріжвогнетриву – 91 рік: як працює підприємство під час війни

Якість, яку цінують

За 91 рік роботи Запоріжвогнетрив виробив понад 30 млн тонн продукції. Продукцію заводу цінують за її якість та гнучкість сортаменту – а це понад 1200 основних марок вогнетривів, неформованих матеріалів, бетонних сумішей та мас. Тільки цього року опановано вже п’ять нових видів продукції, в процесі опанування ще шість позицій. Завдяки успішним заходам, спрямованим на покращення продукції, рівень браку на заводі за перші 5 місяців 2024 року знижено до рекордної позначки – 1.45% — і на цьому вогнетривники не зупиняються!

«Основною стратегією підприємства є надання нашим клієнтам високоякісної продукції та найкращого сервісу. Підприємство чітко дотримується та постійно удосконалює технологічні процеси, гарантує якість продукції, чітке виконання договірних зобов`язань, орієнтується на потреби ринку та впроваджує сучасні механізми управління. Це наша відповідь на виклики сучасності та наш внесок в зміцнення економіки підприємства, регіону, країни», — зазначає генеральний директор Запоріжвогнетриву Артур Іванченко.

Запоріжвогнетриву – 91 рік: як працює підприємство під час війни

Незламний колектив

Стійкість, якою пишається Запоріжвогнетрив, притаманна не тільки вогнетривам, а й людям, які їх виробляють. Кожен п’ятий співробітник підприємства – молодь у віці до 35 років. Попри стереотипи вогнетривка галузь не має гендеру, тут кожен фахівець може реалізувати себе на рівних умовах. Понад 20% працівників Запоріжвогнетриву – жінки.

187 працівників з початку повномасштабної війни долучились до українського війська. 17 працівників звільнених з військової служби з особливих обставин, повернулися з фронту до цивільного життя та вже стали до роботи. Для ветеранів війни на підприємстві діє програма з психологічної адаптації та медичної реабілітації. За понад два воєнні роки підприємство зазнало непоправних втрат – на фронті загинуло 18 захисників України з Запоріжвогнетриву. Підприємство підтримує родини кожного з загиблих працівників та шанує їх подвиг.

Запоріжвогнетриву – 91 рік: як працює підприємство під час війни

Share this post

нет
scroll to top