Запоріжжя може стати майданчиком для проведення міжнародних змагань з баскетболу

Україна спільно зі Швецією  подала заявку на участь у  конкурсі щодо проведення на своїй території групових етапів чемпіонату. Завдяки відновленому Палацу спорту “Юність” та активному розвиткові місцевого спорту та інфраструктури, Запоріжжя разом із Києвом та Стокгольмом має шанс стати майданчиком для проведення міжнародних змагань вже у 2021 році.

Під час зустрічі із представниками міжнародної баскетбольної організації Володимир Буряк розповів  про розвиток інфраструктури міста: зокрема — про новий термінал місцевого аеропорту. Ознайомили гостей і з програмами покращення транспортної системи та згадали ще одну спортивну арену міста — стадіон Славутич-Арену. Кілька років тому місто проводило його реконструкцію аби стадіон відповідав усім умовам ФІФА, і на запорізькому стадіоні глядачі отримали можливість споглядати за матчами Ліги Європи.

Конкурентами України та Швеції на проведення групових етапів стали Іспанія та Франція. Остаточне рішення щодо обрання місця проведення змагань оголосять вже 15 липня на засіданні членів правління ФІБА.  До того часу представники міжнародної баскетбольної організації мають провести повний огляд міст претендентів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhzhya-mozhe-stati-majdanchikom-dlya-provedennya-mizhnarodnih-zmagan-z-basketbolu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top