Запоріжжя на третьому місця з кінця і влада обіцяє продовжити розпочате

Згідно із рейтингом конкурентноспроможності міст України Запоріжжя посідає одну із останніх позицій, гірші за нас тільки Одеса та Херсон.
Підсумки були презентованими за результатами досліджень, проведених Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) спільно з компанією Інфо Сапієнс. Оцінювали за кількома показниками усі обласні центри та місто Київ.
Запоріжжя у рейтингу конкурентоспроможності міст посіло 22 сходинку, тобто третю з кінця.

Така позиція в рейтингу ще раз доводить, що скарги містян є абсолютно обгрунтованими і влада Запоріжжя є неефективною. Та вона про себе точно так не думає й у передвиборчій гонці обіцяє продовжити розпочате. Тут, або пряма щирість влади, яка чесно зізнається, що очікувати на позитивні зміни не слід, або ж команда Володимира Буряка наївно вважає, що працює добре. Про це свідчать білборди, які рясно заповнили центральні вулиці Запоріжжя. На них міський голова гордо звертається до містян та обіцяє продовжити. Якщо продовжити падати, то через рік Запоріжжі має шанси з 22 сходинки спуститися на 25, тоді це може стати тією “вершиною”, до якої рухаємося протягом останніх років.

“Володимир Буряк та його команда не змогли належно використати ті переваги децентралізації, що були надані під час реформування” – вважає Валерій Прозапас, офіцер запасу, підприємець та відомий у місті партієць “Європейської Солідарності”. Причиною, за словами Прозапаса є корупційні схеми, нераціональне та неефективне використання бюджетних коштів. Валерій пригадав скандал з Правобережним пляжем, дослідженнями витрат на який він займався особисто.

Третє знизу місце Запоріжжя у рейтингу конкурентоспроможності міст України насправді не дивує. Міська влада на чолі з мером Буряком не змогла належно використати можливості децентралізації, натомість потонула в зловживаннях та непрозорості своєї роботи. Бюджет міста з початком реформи виріс у 3,5 рази – але Запоріжжя точно не стало в 3,5 рази сучаснішим та кращим.

Переважна більшість витрат супроводжуються корупційними скандалами та неадекватним використанням коштів громади, як наприклад у випадку зі знаменитим пляжем за 55 мільйонів. Те саме у сфері земельних відносин, комунальних підприємствах, закупівлях для потреб медицини, освіти, туризму тощо – прокоментував ситуацію Валерій Миколайович.

Варто зазначити, перші місця у рейтингу зайняли обласні цетри Західної України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Вінниця та Тернопіль, тут традиційно суспільство обирає міську владу з числа патріотів, мабуть лише патріотичіні цінності дозволяють чесно працювати в своїй країні та місті.

Сообщение Запоріжжя на третьому місця з кінця і влада обіцяє продовжити розпочате появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhzhja-na-tretomu-miscja-z-kincja-i-vlada-obicjaie-prodovzhiti-rozpochate.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top