Запоріжжя отримає 35 млн євро для покращення умов життя жителів

Ці кошти місто спрямує на реалізацію низки програм. Серед них реалізація проєкту «Розумне місто», оновлення рухомого складу міського електротранспорту та спеціальної дорожньої техніки, реконструкція одного з міських парків. Очікується, що місто почне отримувати кошти вже цього року.

“Це досить важлива подія для Запоріжжя. Хочу подякувати IFC за те, що наша співпраця дала конкретний результат. Це дозволить місту в найближчі роки реалізувати низку проєктів у сфері громадського транспорту, розвитку міської інфраструктури. Результатом їх впровадження стане покращення умов життя для десятків тисяч запоріжців, які зможуть користуватися сучасним громадським транспортом, відпочивати у сучасному парку”, – прокоментував підписання договору міський голова Володимир Буряк.

Для сфери громадського транспорту в рамках додаткового фінансування місто придбає тролейбуси з автономним ходом, електробуси, а також відкриє 3 нових тролейбусних маршрути. Окрім цього, також планується модернізація тягових підстанцій та спецтехніки, що обслуговує електротранспорт. У місті збільшать кількість “розумних зупинок” з інформаційними табло.

Для більш якісного обслуговування міських доріг будуть закуплені вакуумні підмітальні машини та механічні установки, а також комбіновані дорожні машини.

Планується реконструкція парку Трудової Слави. У результаті в Запоріжжі з’явиться сучасний парк у центрі міста. Для його обслуговування передбачається закупівля сучасної техніки. Також запланована реконструкція ділянки автодороги по вулиці Тиражній.

Нагадаємо, найближчим часом планується створити активні парки в усіх 67 громадах Запорізької області. Соціальний проєкт передбачає нові форми залучення різних груп населення, зокрема, осіб з інвалідністю, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhzhja-otrimaie-35-mln-ievro-dlja-pokrashhennja-zhittja-zhiteliv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhzhja-otrimaie-35-mln-ievro-dlja-pokrashhennja-zhittja-zhiteliv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top