Запоріжжя отримало гуманітарну допомогу від ООН

Запоріжжя вже отримало партію гуманітарної допомоги від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

За інформацією мерії Запоріжжя, дві вантажівки з засобами першої необхідності та гігієни сьогодні прибули до нашого міста. Частину отриманої допомоги направлять на потреби біженців. Решту – нададуть запорізьким дітям, які лікуються у міських дитячих лікарнях.

Нагадаємо, два тижні тому після обговорення деталей міська влада та ЮНІСЕФ домовилися заключити меморандум про постійне надання гуманітарної допомоги Запоріжжю.

За словами секретаря Запорізької міськради Анатолія Куртєва, він мав бесіду з представниками дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Після обговорення важливих деталей домовилися заключити меморандум про постійне надання гуманітарної допомоги Запоріжжю. Вона включатиме у себе: ліки та медичні набори, засоби гігієни, ковдри та теплий одяг, набори для розвитку дітей.

Як вже повідомляв «Форпост», на Запоріжжі загинув боєць ЗСУ Олександр Литвин. Потрібна допомога волонтерів з міста Токмак, адже родина не знає, де поховали загиблого. Останній раз його бачили у морзі Токмака, але тіло родичі не можуть знайти, бо при ньому не було документів.

Удова загиблого, Ірина Литвин, звернулась до людей з проханням.

«У нашу сім’ю прийшло страшне горе, я просто у розпачі, сердце розривається від болю. Мені повідомили, що мій чоловік, мій захисник, мій Герой загинув у бою.

Литвин Олександр Володимирович, 22.10.1987р.н

Останній раз його бачили у морзі м.Токмак, але тіло ми не можемо знайти, бо при ньому не було документів. Скоріше за все, його поховали, як невідомого. Може хтось має контакти волонтерів із міста Токмак, які можуть допомогти знайти тіло. Дуже прошу Вас про допомогу», — написала на своїй сторінці в ФБ Ірина Литвин.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhzhia-otrymalo-humanitarnu-dopomohu-vid-oon.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top