Запоріжжя отримало субвенцію на відбудову пошкодженого житла в 172 мільйона гривень

У Запоріжжі в цьому році фінансування «Програми відбудови житлового фонду міста, зруйнованого внаслідок російської агресії» складає 273 мільйона гривень.

Про це повідомляється в проєктах рішень міськради, передає 061.

Від держави місцеве самоврядування отримало державну субвенцію в 172,6 мільйона гривень на відбудову.

З цієї суми 29,5 мільйонів гривень закладено на продовження капремонту  по вул. Зестафонська, 10; 116 мільйонів гривень на реставрацію житлового будинку по пр. Соборний/вул. Сталеварів; майде 15 мільйонів гривень на багатоповерхівку по вулиці Кияшка, 22 та 12 мільйонів гривень на будинок по вул. Сталеварів,16.

Ще 6 будинків відбудовуються силами Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій област за наступними адресамиі:  по вул. Незалежної України,80/вул. Якова Новицького,3;  вул. Миру,14; Камяногірська,6; вул. Незалежної України,67; вул. Запорізька,2-А  та Запорізька,2-Б.

Окремо міська влада пропонує визнати відновлення об’єкту по вул. Зестафонська, 8 з відновленням несучих конструкцій економічно недоцільним.

За результатами технічного обстеження пошкоджених об’єктів визначено про те, що наявні пошкодження несучих та огороджувальних конструкцій, ступінь та характер, яких свідчить про необхідність виконання робіт щодо часткового демонтажу частин об’єкта або його окремих конструкцій, підсилення об’єкта або його окремих несучих та огороджувальних конструкцій. Деякі об’єкти непридатні для використання за цільовим призначенням, повністю втратили свою економічну цінність, наявні пошкодження несучих та огороджувальних конструкцій, ступінь та характер яких свідчить про небезпеку аварійного обвалення об’єкта (зруйновані об’єкти), — рекомендовано виконання невідкладних робіт щодо демонтажу (ліквідації) об’єкта.

Натомість обласна влада запропонувала мешканцям зруйнованого будинку по Зестафонській, 8 видати сертифікати на нове житло, замість відбудови.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3750610/zaporizza-otrimalo-subvenciu-na-vidbudovu-poskodzenogo-zitla-v-172-miljona-griven

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top