Запоріжжя потопає в стихійних сміттєзвалищах: фотофакт

Стихійні сміттєзвалища — ще одна проблема сьогодення. Запоріжжя буквально потопає в пакетах зі сміттям, платикових пляшках та побутових відходах. Містяни не завжди дотримуються вимог, іноді викидають сміття просто неба.

Місцевий історик та краєзнавець Роман Акбаш сфотографував принади Шевченківського району міста. Прогулкою він натрапив на гори сміття. Звісно повз таке важко пройти.


У коментарях під дописом люди почали підтримувати автора, адже така ж ситуація не вийняток. Наприкад на Дослідній станції розмір звалища зі сміттям вражає ще більше.

Фото: Андрій Бездольний

Нагадаємо, що в Україні працює Інтерактивна мапа стихійних сміттєзвалищ, скаргу до якої можуть подати абсолютно всі мешканці. Мінприроди забезпечує оперативну передачу цієї інформації до місцевих органів влади, які відповідають за ліквідацію сміттєзвалищ. Звернення громадян розглядається в строк, що не перевищує місяця зо дня його подання.

А ось за цим посиланням можна подивитись місця, в яких вже зафіксовано стихійні сміттєзвалища та які з них вже ліквідовано. Тут також можна подивитись статус звернення. Мапа сміттєзвалищ України та Запорізької області виглядає наступним чином:


Читайте також: У Запоріжжі підліток розгромив пам’ятники на цвинтарі

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhzhia-potopaie-v-stykhiynykh-smittiezvalyshchakh-fotofakt.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top