Запоріжжя приєдналося до всеукраїнської акції на підтримку регіонального мовлення

Сьогодні небайдужі запоріжці зібралися перед будівлею Суспільного мовника, щоб підтримати телеканал. Протествальники виступали проти скорочення втричі власного продукту на каналі (з трьох до однієї години на добу). Про це повідомив один із активістів на своїй сторінці у фейсбуці.

«Це наступ на наші права, це загроза свободі слова у Запоріжжі, бо ми добре знаємо, що окрім Суспільне Запоріжжя жоден телеканал чи радіо без цензури своїх власників чи контролерів не висвітлюють болючі та важливі для запорізької громади теми», – йдеться у дописі.

Протестувальники стояли з плакатами: «Скорочення місцевого мовлення = скорочення місцевої демократії», «Захисти суспільне Запоріжжя», «Ні інформаційній капітуляції» та ін.

Фото фейсбук сторінка Денис Тарасов

Замість скоротити час для місцевого ефіру суспільного мітингарі вимагали його збільшення:

«Тому вимагаємо не скорочення, а навпаки збільшення часу для місцевого ефіру суспільного, бо це запорука розвитку місцевої демократії та запобіжник від перетворення Запорізького краю на ЗНР!» – підсумовує активіст.

Акція розпочалася о 13:00 і називалася «Інформаційна година». Крім Запоріжжя, сьогодні заходи на підтримку регіонального суспільного телебачення та радіо пройшли ще у семи містах України: у Житомирі, Миколаєві, Херсоні, Луцьку, Ужгороді, Рівному та Івано-Франківську. Завтра до акції також долучиться Кропивницька філія НСТУ, передає «Детектор Медіа».

Сообщение Запоріжжя приєдналося до всеукраїнської акції на підтримку регіонального мовлення появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/zaporizhzhja-priiednalosja-do-vseukrainskoi-akcii-na-pidtrimku-regionalnogo-movlennja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top