Запоріжжя продовжують укріплювати з допомогою сучасної спецтехніки

Хмельничани допомогли укріплювати Запоріжжя

Вже третій місяць продовжують укріплювати підступи до Запоріжжя. Активну участь у будівництві укріплень беруть представники соціально-відповідального бізнесу, комунальники, працівники підприємств інших форм власності, волонтери та прості містяни. Про це повідомляється в офіційному Telegram-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Окрім того, Запоріжжя отримує і підтримку від інших міст України. Так на звернення запорізької міської влади відгукнулися хмельничани. Фахівці та 4 одиниці сучасної спецтехніки з Хмельницького майже 10 днів допомагали нам укріплювати Запоріжжя та облаштували 2 тисячі метрів фортифікаційних споруд.

— Дякуємо Хмельницькому міському голові Олександру Симчишину та громаді міста Хмельницький за допомогу. Це черговий приклад того, як мешканці різних регіонів України об’єднуються, щоб дати відсіч ворогу, — зазначив Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, раніше «Індустіралка» повідомляла про те, що запоріжців закликають зібратися та не панікувати. 

Читайте також: Запоріжцям нагадали, що своєчасне переховування в укритті рятує життя.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Запоріжжя продовжують укріплювати з допомогою сучасної спецтехніки появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhzhya-prodovzhuyut-ukriplyuvati-z-dopomogoyu-suchasnoyi-spetstehniki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top