Запоріжжя відвідав лідер гурту «СКАЙ» Олег Собчук: як це було

«Незалежний». В рамках велотуру з такою назвою вчора, 14 червня, на Запоріжжя завітав лідер гурту «СКАЙ» Олег Собчук. Відстань 2151 кілометрів співак планує подолати за 20 днів. За цей час він відвідає 18 великих міст. У кожному відбуваються фан-зустрічі та затишні концерти з хітами гурту «СКАЙ».

Разом зі своїм другом Юрієм вони вже проїхали понад 700 кілометрів.

«Проїхали Луганську і Донецьку область. Це вже восьмий день. Сьогодні проїхали 120 кілометрів – з Мелітополя. Нас дуже класно зустрів місцевий велоклуб запорізький. Дві дівчини взагалі виїхали до Василівки, 50 кілометрів туди і потім повернулися назад. Це супер, респект їм величезний», — поділився враженнями від візиту до Запорізької області Олег Собчук.

За словами Олега Собчука, метою веломандрівки є популяризація здорового способу життя під час пандемії та привернення уваги молоді до проблем алкоголю та наркотиків, а також подолання відстані 2151 кілометр: від крайньої Східної точки – Мілове до Чопа.

«Кожного дня в дорозі відбуваються якісь комічні ситуації», — каже Олег Собчук.

В рамках велотуру Олег Собчук з командою встигає ще давати концерти для військовослужбовців. В рамках проєкту «6992 кілометри державного кордону». За словами водія та друга Олега Собчука Юрія Тири, цей проєкт народився на фронті, у 2019 році та переріс в тур «Незалежний».

Завершити тур планують символічно, в День Конституції України.

 Анастасія Шевченко

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhzhia-vidvidav-lider-hurtu-skay-oleh-sobchuk-iak-tse-bulo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top