Запоріжжя замість 12 трамваїв закупить всього два

КП «Запоріжелектротранс» за угодою мав закупити у ТОВ «Літан» 12 трамвайних вагонів Tatra KT4D. Однак стало відомо, що запорізьке підприємство придбає усього два вагони. Це»Пов’язано»зі зменшенням фінансування.

Ці трамваї 1980 року, які раніше»використовувалися»в країнах ЄС, вартість однієї»татри»– 2,53″млн.грн, повідомляють «Наші гроші». Їх мають модернізувати під ширину колії у Запоріжжі.

Зміни до угоди про скорочення закупівель внесли 12 липня. Такі ж трамваї «Запоріжелектротранс» купував у «Літану»»минулого»року за 2,27″млн.грн (один вагон).

Того ж року Львів придбав такий же вид транспорту у берлінської компанії (BVG). Місцеві ЗМІ зазначають, що спочатку»закордонні»партнери пропонували трамваї за 25 тис. євро за одну одиницю. В результаті переговорів ціну вдалося знизити до 18 тисяч євро, ще 24 тисяч євро коштувало»доставлення»(8 тис. євро), розмитнення, ПДВ, необхідне переобладнання й т.і. Таким чином один вагон обійшовся Львову у 42 тис. євро, або 1,39″млн.»грн за тодішнім курсом валют.

Читайте також:»Запоріжцям на замітку: призупиниться рух трамвайного маршруту

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhzhja-zamist-12-tramvaiv-zakupit-vsogo-dva.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top