Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.З 1 січня окупанти забороняють рух автотранспорту з українськими номерами…В Запорожской области оккупанты начали подготовку к очередным псевдовыборамУ Запоріжжі суд відправив в тюрму на три роки вчителя…В МВД уточнили, кого не будут штрафовать за нарушение комендантского…Россияне стремятся перехватить инициативу на фронте, в частности в Запорожской…У Запорізькій області зафіксували зростання випадків захворювання на ГРВІУ Мелітополі зрадник-підприємець переорієнтував виробництво на Москву: подробиці (ФОТО)До Мелітополя автобусами завезли росіян, які будуть агітувати «голосувати» за…Як волонтерять українські бізнеси: відповідальність та підтримка українського фронтуТеплова генерація спалює додаткові обсяги вугілля для підтримки енергосистеми, —…

Запоріжжя знаходиться на 3 – ому місці за розміром вищої середньої зарплати

На сайті ГУ статистики в Запорізькій області опублікували дані за розміром середньої заробітної плати по містах та районах нашої області за перші два квартали 2020 року.

Як виявилося, найбільше отримують в Енергодарі. У першому кварталі цього року середня зарплата там становила 25 тис. 955 грн, у другому кварталі – 22 тис. 760 грн.

На другому місці – зарплати жителів Василівського району – 13 тис. 101 грн в першому кварталі та 13 тис. 450 грн у другому кварталі.

На третьому місці за розміри середньої заробітної плати – Запоріжжя. У першому кварталі середня зарплата у запорожців була 11 тис. 111 грн, а в другому – 11 тис. 178 грн.

Найменші зарплати у цьому році отримували жителі Веселівського району. У першому кварталі розмір середньої зарплати становив 6 тис. 587 грн, у другому кварталі – 6 тис. 989 грн.

Нагадаэмо, Запорізька область залишається в лідерах за розміром заробітної плати серед інших регіонів нашої країни. У липні середня заробітна плата мешканців нашого регіону склала 11 889 грн, а це майже на 3% більше, ніж в червні.

Сообщение Запоріжжя знаходиться на 3 – ому місці за розміром вищої середньої зарплати появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhzhja-znahoditsja-na-3-omu-misci-za-rozmirom-vishhoi-serednoi-zarplati.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top