Запоріжжю заспокоїтись: аналітик пояснив, що не так з «наступом» росіян на напрямку (КАРТА)

Росіяни вже кілька днів розповідають про нібито успішний наступ своїх сил на Запорізькому напрямку. При цьому проблем додають чутки, які за допомогою ІПСО розповсюджують серед місцевих мешканців прифронтових сел.

Якінформує Акцент, OSINT-аалітик Andrew Perpetua  проаналізував повідомлення ворожих джерел та дійшов висновку, що їх твердження про захоплення кількох населених пунктів — фейк. Крім того, пояснив чому швидкий успішний наступ на Запорізькому напрямку практично неможливий.

«Щодо Запоріжжя: мені не вдалося знайти розповіді з перших вуст про напади Росії, що трохи засмучує. Але я можу знайти вторинні облікові записи (на відміну від випадкових дописів у телеграмах, які в кращому випадку є сміттям від третіх рук), які підтверджуються відеодоказами», — пише у Твіттер експерт.

Далі він проводить аналіз даних цих джерел і доходить таких висновків:

1: Цю зону дуже важко успішно атакувати, і невеликі рухи мають незначну цінність або взагалі її не мають. Великі переміщення вимагають величезних інвестицій через величезну територію, яку потрібно подолати (отже, відносна легкість захисту).

2: Заявлені рухи та рухи, що підтверджуються доказами, значно відрізняються. Докази свідчать про те, що поля та сільськогосподарські угіддя перетинаються, що є розумним. Претензії стосуються захоплення великої кількості поселень. Для цього потрібні значні докази.

3: Одне з поселень, на яке претендувала Росія (очевидно мається на увазі Лобкове біля Василівки- ред.), вже було майже або повністю у її володінні. Інші заявлені захоплення майже не підтверджують доказів. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

4: Через складність нападу в цьому районі будь-які заявлені територіальні здобутки матимуть певний період часу, перш ніж хтось зможе розумно вважати їх реальними. Зрештою вони можуть бути відбиті артилерією, яка є стандартною для цієї місцевості, тому тут не буде значного руху місяцями.

5: Ці атаки, ймовірно, затьмарюють реальність того, що росія готує довгострокову оборону в цьому районі, головним чином зосереджену на трикутнику між Василівкою, Токмаком і Пологами.

ттрикутник укріпрайону росіян між Василівкою, Пологами та Токмаком

«Я особисто не очікую великого наступу в цьому районі найближчим часом будь-якої сторони. Фактично Росія готується до значного наступу (тому НАТО дає Україні всю цю зброю і ресурси), але я не думаю, що ця атака тут відбудеться», — завершує Andrew Perpetua.

Зазначимо, Генштабом ЗСУ 19 січня було опубліковано відео відбиттся наступу росіян в напрямк н.п. Степове, що знаходиться між Василівкою та Оріховом.

Сьогодні у ранковому зведенні Генштабу вже не зазначалось про спробу наступу росіян на Запорізькому напрямку та відповідно відбиття штурмів.

Тому закликаємо запорожців уважно ставитися до будь-якої інформації з проросійських ЗМІ, довіряти лише перевіреним та офіційним джерелам і не вестися на ворожу пропаганду! (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zaporizhzhyu-zaspokoyitis-analitik-poyasniv-shho-ne-tak-z-nastupom-rosiyan-na-napryamku-karta/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top