Запорізька автомийка зливає воду насичену хімічними речовинами прямо у Дніпро

У Запоріжжі автомийка зливає брудну воду з хімікатами прямо в Дніпро. Всі речовини, що входять до складу нафти і нафтопродуктів, є токсичними, нерідко канцерогенними для тварин і людини. Про це повідомляє «Актуальне».

Тверді домішки і пісок, які потрапляють у воду під час миття машин, містять канцерогени і важкими металами.

View this post on Instagram

Так вот, стала известна, возможная причина их появления. Как сообщают подписчики, это автомойка, которая расположена рядом и по ливнёвой системе мыльная, пенная вода попадает в Днепр, тем самым, убивая экосистему реки. #ridnezp #ріднезп #запорожье #запоріжжя ___________________________ Если Вы еще не подписаны на наш Telegram-канал, скорее подписывайтесь, ссылка в описании профиля.

A post shared by Найрідніше місто на планеті (@ridne.zp) on Sep 17, 2020 at 8:31am PDT

Автомийки повинні використовувати замкнутий цикл водоціркуляціі. При будівництві під ними повинні бути побудовані резервуари. У першому резервуарі брудна вода відстоюється (утворився мул спеціальні машини повинні вивозити на утилізацію). А в другій ємності вже відбувається доочищення відстояної води. Потім вона знову використовується для миття машин.

Або безпосередньо перед випуском стоків у каналізаційну мережу вода після миття машин повинна очищатися на локальних очисних спорудах. Цей захід спрямований на те, щоб не допустити потрапляння небезпечних речовин в навколишнє середовище.

Брудна мильна вода з хімікатами потрапляє прямо в Дніпро. Всі речовини, що входять до складу нафти і нафтопродуктів, є токсичними, нерідко канцерогенними для тварин і людини.

Сообщение Запорізька автомийка зливає воду насичену хімічними речовинами прямо у Дніпро появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-avtomijka-zlivaie-vodu-nasichenu-himichnimi-rechovinami-prjamo-u-dnipro.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top