Запорізька гімназія прокоментувала ситуацію з можливим зґвалтуванням учня

Як ми повідомляли учора Запоріжжя сколихнула новина про те, що в одній з провідних гімназій міста однокласники зґвалтували хлопчика пляшкою. Таку інформацію опублікував блогер Андрій Лукін зі слів підписників.

Сьогодні адміністрація школи офіційно відреагувала на події, які відбулись учора.

“Шановні батьки і друзі!

Сьогодні був дуже важкий день в історії нашої гімназії. Фейкова, неперевірена інформація, викладена в соціальних мережах А.Лукіним, викликала справжню лавину негативу на адресу гімназії. Так, 19 березня, у п’ятницю, сталася конфліктна ситуація між двома учнями. Ця ситуація не залишилася поза нашою увагою – зустрілися батьки хлопців з класним керівником, розібрали ситуацію, винна сторона принесла свої вибачення. Конфлікт був вичерпаний. Визначені виховні заходи до учасників подій. Але, у неділю з’являється пост в соціальних мережах, у якому стверджувалося, що стався злочин. Це призвело до ескалації конфлікту: знову викликалися діти, батьки, працювали представники ювенальної поліції. Інформація стосовно скоєння злочину на території гімназії не підтверджена! Дякуємо всім, хто не сприйняв на віру інформацію з соціальних мереж, всім хто підтримав гімназію та не втратив довіри до неї! “, – зазначає адміністрація.

Зазначимо, що до блогера звернувся батько хлопчика і розповів ситуацію просто зі слів дитини. Чи було здійснено сексуальне чи то психологічне насилля над дитиною надалі розбиратиметься поліція. Слідкуйте за розвитком події надалі на Форпост.

Сообщение Запорізька гімназія прокоментувала ситуацію з можливим зґвалтуванням учня появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-gimnazija-prokomentuvala-situaciju-z-mozhlivim-zgvaltuvannjam-uchnja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top