Запорізька команда «Європейської Солідарності» йде на вибори по всій області – впроваджувати європейські реформи і стандарти на місцях, – Ігор Артюшенко

“Сьогодні «Європейська Солідарність» в опозиції до влади, а тому наше головне завдання – не допустити згортання реформ, не допустити зупинення руху країни в західний вільний світ, зупинити реванш проросійських сил та олігархату”.

Про це на конференції Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” заявив голова організації Ігор Артюшенко.

“Більше того – наше завдання й надалі ставати локомотивом змін від найменшого ОТГ і до міст-мільйонників. Будувати Європу в кожній громаді і в країні загалом – наше найперше завдання. І зобов’язання боронити рідну землю проти російського агресора, захищати та розвивати українські цінності й культуру ніхто з нас не знімав. Бо ці завдання є спільними і поєднаними. Мир є там, де український прапор, українська церква і український захисник.Європа там, де вільні громадяни, де верховенство права і високий рівень життя. І одне без іншого є неможливим”, – додав він.

Ігор Артюшенко представив команду, з якою “Європейська Солідарність” йде на вибори в Запоріжжі і Запорізькій області та озвучив приорітети, які відстоюватимуть кандидати від “ЄС”.

“Саме тому Запорізька команда «Європейської Солідарності» йде на вибори по всій області – проваджувати європейські реформи і стандарти на місцях, залучати інвестиції, будувати та розвивати території, захищати людей і громадянські права. Саме тому навколо нашої команди об’єднуються проукраїнські рухи і громадські організації, ветеранські та волонтерські спільноти – ми точно знаємо, якими хочемо бачити наші міста та села і маємо професійність та спроможність це реалізувати. І ми переконані, що Запоріжжя – це Україна, а Україна – це Європа”! , – сказав Ігор Артюшенко.

Сообщение Запорізька команда «Європейської Солідарності» йде на вибори по всій області – впроваджувати європейські реформи і стандарти на місцях, – Ігор Артюшенко появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-komanda-ievropejskoi-solidarnosti-jde-na-vibori-po-vsij-oblasti-vprovadzhuvati-ievropejski-reformi-i-standarti-na-miscjah-igor-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top