Запорізька “Козачка-КПУ” обмінялася перемогами з одеським “Інтерхімом СДЮШОР”

У першій грі у палаці спорту “Юність” запоріжанки порадували власних уболівальників зі старту матчу, хоч і втрачали чимало стовідсоткових моментів.

У другій половині “Козачка” відірвалась відірвалась від опоненток на сім очок, і здавалося без проблем зможе втримати перевагу. Але гості показали характер. За п‘ять хвилин до завершення матчу рахунок став нічийним 66:66, що змусило команду Вікторії Большакової докласти максимум зусиль аби вирвати перемогу – 76:71. Найрезультативнішою у поєдинку стала гравець “Козачки” Ірина Ель Хажмір, яка набрала 23 очки.

У наступній грі вже гості виглядали явними фаворитками і зі стартової чверті отримали перевагу в 11 очок. Збити наступальний темп “Інтерхіма” запоріжанкам ніяк не вдалося. Різниця лише збільшувалася. Так, за підсумком трьох чвертей “Козачка” програвала 23 очки. Суперник грав на куражі, демонструючи зовсім інший баскетбол ніж двома днями раніше. Фінальна сирена засвідчила нестабільність “Козачки” – 52:77 на користь одеситок.

За кількістю перемог у сезоні “Козачка” зрівнялася з “Вінницькими Блискавками”, але саме запоріжанки залишаються найгіршою командою Суперліги із 15-ма поразками. Наступну гру 27-го січня команда Вікторії Большакової проведе знову вдома, але у Класичному приватному університеті якраз із вінничанками.