Запорізька “Козачка-КПУ” приймала ще одного аутсайдера сезону – “Вінницькі Блискавки”

Вболівальники чекали лише перемоги, адже у споркомплексі Класичного приватного університету запоріжанки у цьому сезоні не програвали та й суперник відверто по зубах “Козачкам”.

У стартовій чверті так і було. Завдяки результативним діям Яни Стрілько та Ольги Черненко, які на двох набрали 17 очок, господарки вели у рахунку 21:16. Однак далі гра у нападі розладналася, а в захисті не вистачало концентрації. Вінничанки пропустили лише дев‘ять очок за другу чверть і зуміли вийти вперед 35:30.

Після великої перерви впевненість у власних силах до гравців “Козачки” так і не повернулась. “Вінницькі Блискавки” поступово нарощували відрив. Гості реалізували більшу половину своїх дальніх кидків, краще грали на підбираннях і робили менше втрат. Відіграти майже 20 очок відставання в останній чверті за такої гри було нереально. “Козачка” зазнала своєї 16-ої поразки у сезоні з рахунком 50:72.

Дебютний сезон у Суперлізі – важке випробування для баскетболісток “Козачки”. Нині найкращий результат – це досвід, який можна використати у майбутньому.

Наступний матч баскетболістки “Козачки-КПУ” зіграють у Києві 1 лютого проти “Динамо-НПУ”.