Запорізька мерія: ділянка траси «Харків-Сімферополь» відійде на баланс держави

Ділянка автомобільної дороги М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта загальною протяжністю 14,241 км, що проходить через Шевченківський та Комунарський райони міста, в даний час знаходиться у комунальній власності громади Запоріжжя.

Багаторічний термін експлуатації, нестабільний температурний режим, інтенсивний рух великогабаритного транспорту негативно впливають на стан асфальтового покриття, тому воно потребує ремонту.

Фінансові ресурси Запоріжжя і дрібні ремонтні роботи, які регулярно проводилися балансоутримувачем, не дають можливості привести ділянку вказаною дороги в належний стан відповідно до встановлених стандартів.

У зв’язку з чим депутати Запорізької міської ради підтримали пропозицію про передачу цієї ділянки дороги державного значення безпосередньо державі, в сферу управління Державного агентства автомобільних доріг України. Надалі це створює можливість для того, щоб виконати ремонт цієї дороги в рамках державної програми і за рахунок коштів держбюджету.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizka-merija-diljanka-trasi-harkiv-simferopol-vidijde-na-balans-derzhavi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizka-merija-diljanka-trasi-harkiv-simferopol-vidijde-na-balans-derzhavi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top