Запорізька мерія обіцяє до кінця року кожну школу забезпечити контейнерами для сортування сміття

Відповідна теза прозвучала сьогодні на 3-му спеціалізованому міжнародному екологічному форумі Еко Форум-2019.

Розпочнуть встановлення контейнерів для побутових відходів з Запорізької гімназії №31. Там вони з’являться вже у вересні 2019 року. Вибір на цій школі зупинився не випадково – адміністрація  закладу повідомила, що гімназія стала переможницею конкурсу, що організовував  Klitschko Foundation, це дає можливість запустити в місті пілотний проект по сортуванню сміття.

А щоб проект можна було реалізувати належним чином, на форумі підписали спільний меморандум КП «Комунсантрансекологія», ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» та Запорізька гімназія №31. Це й документ дає можливість уже найближчим часом впорядкувати питання побутових відходів у освітньому закладі.

– Після перемоги нас запросили до Києва на триденний семінар, де навчали сортуванню сміття. Наше завдання – зробити так, щоб ідея сортування сміття стала ментальною ознакою людей у Запоріжжі. Дослідження фонду свідчать, що лише 2% молоді України екологічно активні люди. Наша участь у проекті сприятиме формуванню з учнів свідомих відповідальних людей. Ми будемо збирати сміття, сортувати його, потім наші партнери по меморандуму будуть у нас його забирати. У школі з’являться контейнери, в яких буде зручно сортувати. Учні добре сприймають цю ідею і вже починають доводити її до своїх батьків, – говорить Тетяна Трапезіна.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-merija-obicjaie-do-kincja-roku-kozhnu-shkolu-zabezpechiti-kontejnerami-dlja-sortuvannja-smittja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top