Запорізька міська рада заплатить 5,6 мільйонів гривень за охорону адмінбудівлі

Виконавчий комітет Запорізької міської ради вкотре підписав договір на охорону двох адміністративних будівель та внутрішнього двору міськради з Управлінням поліції охорони в Запорізькій області. Вартість послуг охорони протягом всього 2024 року складає 5 мільйонів 687 тисяч гривень.

Про це повідомляється в реєстрі публічних послуг «Prozorro», передає 061.

Незважаючи на те, що минулоріч посадовці міськради розказували, що одна з функцій новоствореного КП «Муніципальна варта» —   охорона комунальних об’єктів та вони планують залучати саме мунвартівців до охорони будівлі міськвиконкому, щоб «не сплачувати кошти за охорону стороннім людям», цього так і не сталося.

Договір підписали наприкінці грудня з Управлінням поліції охорони без проведення відкритих торгів з формулюванням «у зв’язку з відсутності конкуренції з технічних причин».

У вартість послуг входить поліцейська та воєнізована охорона, охоронна сигналізація та спостереження за об’єктами цілодобово. Виконавці мають спостерігати за цілісністю об’єктів та охороною належного майна, в тому числі в коридорах, вбиральнях, фойє та сходах. Також вони відповідальні за здійснення пропускного режиму, перевіряють пронесення ручної поклажі та великогабаритних речей відвідувачами та інше.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у «Запоріжжяобленерго» відповіли на звинувачення щодо переплати при проведенні тендеру на кабелі.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3722008/zaporizka-miska-rada-zaplatit-56-miljoniv-griven-za-ohoronu-adminbudivli

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top