Запорізька міськрада проголосувала за рішення продати колишнє приміщення райсуду близько за 2 млн грн

Мова йде про приміщення Орджонікідзевського районного суду, яке розташовано за адресою вул. Перемоги, 51 (поблизу 6-ої міської лікарні), повідомляє «Запорізький центр розслідування».

Під час грудневої сесії депутати Запорізької міськради проголосували за рішення передати вище вказане приміщення у приватизацію «Стимул-Ситі» пов’язану з депутатом Русланом Божко. Підставою стало покращення об’єкта на суму 584 тис. грн.

За ці кошти замінили вікна, зробили санвузол, повністю замінили водо- й тепломережі, а також електрику. Загальна площа нерухомості – 674 квадратних метрів.

«Стимул-Ситі» орендує приміщення з 2018 року за 82,4 тис.грн. в рік. В кінця січня цього ж року його вартість оцінили у 1,6 млн.грн. На сьогодні, об’єкт ремонтують в середні та ззовні.

Сообщение Запорізька міськрада проголосувала за рішення продати колишнє приміщення райсуду близько за 2 млн грн появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-miskrada-progolosuvala-za-rishennja-prodati-kolishnie-primishhennja-rajsudu-blizko-za-2-mln-grn.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top