Запорізька нардепка зі скандалом полишила лави партії «Слуга народу»

Не витримав безпорадність та бездіяльність центральної влади та досить дивну поведінку Запорізької обласної влади, народна депутатка Юлія Яцик, яка обиралась у Запорізькій області від партії «Слуга народу», вийшла з цієї партії.

Депутатка Юлія Яцик розповіла у соцмережі про причини, яку спонукали її полишити лави пропрезидентської політсили.

«Ручне керування партійним осередком СН в Запорізькій області, якого забажали корумповані Олександр Старух, Геннадий Фукс та фаворитка смотрящого від Офісу Злата Некрисова для протягування потрібних їм і її співмешканцю Виктор Щербина корупційних голосувань, не залишило мені вибору.

За вказівкою Некрасової політичну раду, яку я очолювала до цього часу та до якої входили Mихайло Федоров і Павло Мельник було безпідставно розпущено, та обрано «ручний» склад політради, за допомогою яких Некрасова впливатиме на місцевих депутатів, погрожуючи застосуванням імперативного мандату у разі неголосування за потрібні їй питання.

Рішення приймаю без вагань, бо розумію — точно у нас різні і шляхи, і цілі. А крім того, головою партії СН Oленою Шуляк скеровано лист до місцевих осередків, згідно з яким за законом і Положенням про членство в партії СН забороняється військовослужбовцям, учасникам добровольчих формувань та тероборони.

Отже, вибір між членством в партії СН та участю в ДФТГ N6 і посадою радника командира 110-Ї Запорізької окремої бригади ТРО у мене навіть не стояв! Саме тому я з легким серцем склала заяву про вихід з політичної партії «Слуга народу» і зітхнула з полегшенням. Дотримуючись присяги Народного Депутата України, продовжую працювати в інтересах народа України! Маю честь!», — повідомила Юлія Яцик на своїй сторінці у соцмережі.

Як вже повідомляв «Форпост», у Запоріжжі та області неоднарозово виникали скандали зі зникненням гуманітарної допомоги на мільйони доларів та схеми вимагання грошей у людей за можливість виїхати на тимчасовоокупованою територію.

Нагадаємо, 30 серпня цього року співробітники СБУ, НАБУ та САП провели понад 20 обшуків у приміщеннях Запорізької міськради, обласної військової обладміністрації, складських приміщеннях та у житлових приміщеннях можливих причетних до злочину посадовців та інших осіб.

Слідчо-оперативні дії відбувались за фактом ймовірного незаконного привласнення гуманітарної допомоги, наданої Запорізькій області від початку широкомасштабного вторгнення росії. Серед іншого, мова йде про обшуки у міськраді, обласній військовій обладміністрації, складських приміщеннях та за адресами проживання причетних до злочину осіб.

Співрозмовники «Української правди» у правоохоронних органах зазначили тоді, що йдеться про заступницю голови Запорізької ОДА Злату Некрасову і секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва…

Нещодавно у Запоріжжі з’явилась інформація або плітки, що заступницю начальника Запорізької обласної військової адміністрації Злату Некрасову позбавили повноважень, які посадовиця виконувала у ЗОВА. Та розподілили ці повноваження між іншими заступниками очільника області Олександра Старуха.

Якщо припустити, що Злату Некрасову позбавили повноважень, то виникають питання до інших посадовців у ЗОВА. Зокрема, до її безпосереднього начальника Олександра Старуха. Адже народна мудрість про те, що риба починає гнити з голови для Запоріжжя дуже актуальна.

Нагадаємо, дивні нагородження деяких запорізьких посадовців на початку війни з боку президента Зеленського викликали обурення у Запоріжжі та області.  Так, за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, мужність і самовіддані дії, виявлені під час організації оборони населених пунктів від російських загарбників орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня президент Зеленський нагородив голову Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха.

А заступницю голови ЗОВА Злату Некрасову Зеленський нагородив орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Нагадаємо, на той час приблизно 75% території Запорізької області вже було окуповано російськими військами, а що стосується заступниці голови ЗОВА, то подейкують, що Злата Некрасова з початку війни накивали п’ятами з Запоріжжя та перші тижні війни перебувала за кордоном.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-nardepka-zi-skandalom-polyshyla-lavy-partii-sluha-narodu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top