Запорізька область: охорону громадського порядку в день голосування забезпечуватимуть понад 5 тисяч правоохоронців

19 липня відбувся брифінг т.в.о. заступника начальника ГУНП в Запорізькій області Анатолія Ткаченка. Захід був присвячений перебігу виборчої кампанії до Верховної Ради України та забезпеченню правопорядку у день голосування.

Під час брифінгу Анатолій Ткаченко зазначив, що на території Запорізької області створено» 9 одномандатних виборчих округів та 1126 дільничних виборчих комісій. На охорону громадського порядку під час позачергових виборів народних депутатів України буде залучений 5121 правоохоронець, серед яких – бійці Національної гвардії та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Станом на 18 липня до підрозділів поліції надійшло 419 повідомлень про події, пов’язані з виборами. Відкрито 9 кримінальних проваджень. Складено 68 адміністративних протоколів. Зокрема, 51 протокол за ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та 11 протоколів за ст. 152 КУпАП України (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

За всіма іншими повідомленнями тривають перевірки, у результаті яких будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizka-oblast-ohoronu-gromadskogo-porjadku-v-den-golosuvannja-zabezpechuvatimut-ponad-5-tisjach-pravoohoronciv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top