Запорізька область приєдналася до масштабного фестивалю, який мандрує усією країною

У день фестивалю на Приморський» площі Бердянська» та прилеглому до неї скверу» розташувалось більше 10 локацій — це майстер-класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі і юнацькі активні ігри, лекції для дорослих та дітей. Художники та педагоги, юристи та рятувальники, майстрині декоративно-прикладної творчості — всього більше 100 волонтерів були задіяні у цей день, щоб кожен міг знайти тут для себе цікаве.

Діти могли власноруч зробити щось красиве та корисне. Їм дозволяли навіть розмалювати стіну, хоча і не справжню. Дорослі ж несли книги до бібліотеки, яка подорожує з фестивалем містами України. Також можна було долучитися до корисної справи – сплести маскувальну сітку, яка потрібна нашим захисникам на сході країни.

Саме в формі свята і спільних дій громадських організацій, активістів, волонтерів, представників бізнесу і влади втілюється головна мета фестивалю «З країни в Україну»» — дати» відповідь на питання» — хто ми та в якій країні живимо? Цьогорічним гаслом фестивалю стало Свідомі дії свідомих людей». Після Запорізької області він продовжить» свою мандрівку іншими населеними пунктам півдня та сходу країни. А завершиться 13-го жовтня в Луганській області в місті Щастя.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizka-oblast-priyednalasya-do-masshtabnogo-festivalyu-yakij-mandruye-usiyeyu-krayinoyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top