Запорізька паратхеквондистка посіла 5-те місце на Паралімпійських іграх в Токіо

Запоріжанка Вікторія Марчук вперше поїхала на Паралімпіаду. Тхеквондистка зайняла п’яте місце в жорсткій, і дещо не рівній, боротьбі.

Тхеквондо вперше увійшло до Паралімпійських ігор. Запоріжжя у складі збірної України представляли дві спортсменки — Заслужений майстер спорту України Вікторія Марчук, та Юлія Липецька.

Вікторія Марчук, окрім того, що є заслуженим майстром спорту, є шестиразовою чемпіонкою світу, має безліч винагород. Вікторія була фавориткою змагань, як найтитулованіша, але…

Організатори Паралімпіади цьогоріч у Токіо пішли на досить несподіваний крок — об’єднали два класи паратхкеквондо. Тхеквондисти зі значними ураженнями верхніх кінцівок вимушені були боротися зі спортсменами, що мають незначні ураження. А це різна ступінь захисту та різний ступінь дозволу використання рук.

У першому поєдинку опонентка на клас вище, росіянка Анна Поддубська вибила Вікторію із чвертьфіналу. У втішному турнірі Вікторія ціною неймовірних зусиль перемогла тхеквондисток із Афганістану та Азербайджану — обидві з вищого класу.

У битві за медаль Вікторії довелося знову боротися із Поддубською, яка знову обійшла Вікторію Марчук, ставши володаркою бронзової медалі. Вікторія Марчув посіла п’яте місце на Паралімпіаді в Токіо.

Колектив Форпост щиро вітає Вікторію Марчук! Ми пишаємося її перемогою й бажаємо їй успіхів і натхнення на подальшу спортивну кар’єру!

Читайте також: В Мелітополі патрульні вимагали хабар від водія

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-paratkhekvondystka-posila-5-te-mistse-na-paralimpiyskykh-ihrakh-v-tokio.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top