Запорізька школа приєдналась до дуже цікавого руху — фото

Запорізька школа №75 приєдналася до руху edcamp

Громадська організація «EdCamp Ukraine» офіційно створена у 2015 році. Місія організації – розбудова і підтримка спільнот відповідального вчительства. Натхнеником руху є Олександр Елькін — голова ради «Edcamp Ukraine».

школа №75

«Edcamp Ukraine» — це (не)конференції для шкільних педагогів, які проходять у новому форматі дискусійного заходу для професійного зростання.

Школа №75 відома своїми цікавими акціями, новаторським підходом до організації шкільного та позашкільного процесу.

школа №75

Тому й не дивно, що саме в цьому учбовому закладі долучилися до руху, який набирає популярності у середовищі педагогів-новаторів.

Як розповів вчитель початкових класів, керівник Асоціації «Суспільні кола»  Артем Дудка, шкільна громадськість провела серпневу (не) конференцію «Заклад освіти як осередок спільних дій!».

школа №75

Участь у ній взяли як освітяни, так батьки й здобувачі освіти.

Фасилітатори та фасилітаторки (фасилітатор — це людина, яка забезпечує успішну групову комунікацію, яка допомагає групі зрозуміти загальну мету) ознайомилися з курсом «Як провести edcamp у своїй громаді» на платформі ВУМ .

школа №75

— У цей складний час глобалізації не можна оминути глобальні цілі сталого розвитку світу, — розповідає Артем. — Команда фасилітаторів провела мозковий штурм, на якому визначилися із головною метою — розробити інструментарій діяльності учасників освітнього процесу задля формування і виховання громадян з активною позицією.

школа №75

За словами Артема, учасники освітнього процесу поділилися мріями, очікуваннями від початку навчального року, визначили цікаві форми роботи.

школа №75

В рамках (не) конференції також плідною була робота у командах під керівництвом фасилітаторів, які фасилітували (не) конференцію по таким темам:

Артем Дудка — керівник Асоціації «Суспільні кола», відповідальний за проведення серпневої (не) конференції, тема «Заклад освіти як осередок спільних дій!»

Юлія Мацкуляк — керівник закладу освіти #75, тема «Організація освітнього середовища», обговорення досліджень «Навчити і навчатися».

Світлана Христова — заступник керівника закладу освіти #75, тема «Цілі сталого розвитку в освіті», «Освіта без корупції»

Вікторія Камінська — вчитель- філолог, куратор освітньо- мистецької лабораторії «Вітрила», тема «Гендерна рівність», «Відновлювана енергія».

Лариса Некіга — вчитель-філолог, куратор проєкту «Покрова», тема «Відповідально ставимося до себе та інших».

Анастасія Сомова — вчитель-логопед, куратор студії ораторського мистецтва, тема «Гідна праця та належні умови».

Вікторія Потьомкіна — вчитель основ безпеки життєдіяльності, куратор аматорського театру «Околиця», тема «Об’єднавшись — сила!».

Маргарита Шаманська — куратор проєкту «SCHOOL RECYCLING», тема «Збереження екосистеми».

школа №75

— Кожна команда представила своє бачення досягнення цілей сталого розвитку в освіті. Після активного опрацювання (не) конференції, школу очікує цікаве бурхливе життя! — зазначив Артем Дудка.

Читайте також: В Запорожье запустили «Зеленую школу»

Фото надані Артемом Дудкою

школа №75
школа
школа №75
школа №75
школа №75
школа №75
школа №75
школа №75

Сообщение Запорізька школа приєдналась до дуже цікавого руху — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizka-shkola-priyednalas-do-duzhe-tsikavogo-ruhu-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top