Запорізька спортсменка здобула призове місце на чемпіонаті Європи з паратхеквондо

Днями в Стамбулі минув чемпіонат Європи з паратхеквондо. За першість змагались 114 спортсменів з 12 країн світу. Срібною призеркою стала запоріжанка Вікторія Марчук.

Про це повідомляє «Запорізький спорт».

Параспортсменка мала перше місце в міжнародному рейтингу, завдяки цьому перше коло пройшла без поєдинків. У другому бою Вікторі отримала перемогу над турецькою спортсменкою із рахунком 41-11.  Фінальний бій Вікторія Марчук програла російській суперниці з рахунком 20-29.

Змагалась спортсменка у ваговій категорії 47 кг. Спортсменів об’єднали у класи, тому Вікторії Марчук довелось змагатись із суперниками з меншими ушкодженнями кінцівок, ніж має вона. Попри такі умови, дівчина показала гарний результат та отримала срібну медаль. Загалом збірна України у складі з 6 спортсменів отримала 2 нагороди.