Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» вимагає від влади визнати вибори на 2 округах недійсними

Відповідна заява з’явилася на сайті територіального осередку партії.

Там заявляють, що під час проведення виборів на ОВО № 87 та 50, які пройшли 28 березня на Івано-Франківщині та в Донецькій області відбулися з нехтуванням законів України на всіх етапах виборчого процесу. У заяві партійці звинуватили владу в нездатності гарантувати вільне волевиявлення громадян.

В 50 окрузі, згідно з інформацією в заяві, до виборчого процесу була допущена особа з російським паспортом, яка у 2014 році брала участь в організації так званого «референдуму» на нині окупованих територіях. Під час виборчого процесу на 87 окрузі застосовували адмінресурс — йдеться у заяві.

Повний текст Заяви:

Другий рік поспіль ми є свідками наступу на демократію, свободу і Конституцію. Ганебні рішення влади і підлеглих їм інституцій, приведення на високі посади «своїх» міністрів, прокурорів, суддів призводять до повного знецінення європейського вибору українців та стрімкого повернення в часи Януковича.

Події під час виборчого процесу на ОВО №50 та №87 чітко демонструють, що вперше за багато років держава не здатна забезпечити та гарантувати вільне волевиявлення громадян.

Про це свідчить те, що на сьомому році російсько-української війни особа з російським паспортом, яка була одним з організаторів так званого «референдуму ДНР», особа, яку МВС розшукувало за підробку документів для відвідин Криму та підозрювало у привласненні майна та зловживанні службовим становищем обіймає високу посаду міського голови а потім ще й допускається до участі у виборах народних депутатів України на ОВО №50.

Про це свідчать брудні методи, які використовувала влада на ОВО № 87 для проштовхування свого кандидата, а саме – застосування адмінресурсу, залякування опонентів, погрози, затягування підрахунку голосів, тиск на членів комісій, використання спецпідрозділів СБУ.

Якби такі методи застосовувались попередниками Зеленського, то сам він ніколи б не став президентом, а Україна вже перетворилася б на республіку «Новоросія».

Водночас ми бачимо ескалацію на фронті, стягування військ противника до наших кордонів і усвідомлюємо, що Російська Федерація не зупиниться у своїх імперських амбіціях. Сценарій агресора відомий: послабити державу зсередини, щоб посилити свій вплив та контроль за нашою країною.

Ми не можемо спокійно спостерігати за поверненням свавілля часів Януковича і його методів. Ми не будемо бездіяльно дивитися, як відбувається замах на демократію в Україні під час російської агресії.

Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» заявляє рішучу незгоду з нехтуванням закону, демократичних традицій і цінностей під час виборчого процесу на ОВО №50 та №87 і вимагає від влади визнати вибори на цих одномандатних виборчих округах недійсними.

Ігор Артюшенко, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність»,
голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді

Источник: https://forpost.media/politika/207777.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top