Запорізька влада обіцяє розв’язати проблему блокування держреєстрів

27 лютого набрав чинності наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 20.02.2023 № 56. Наразі вся територія Запорізької області, у тому числі м. Запоріжжя, включено до переліку територій, на яких ведуться активні бойові дії або тимчасово окуповані. У зв’язку з цим було припинено доступ користувачів до єдиних та державних реєстрів/інформаційних систем.

За повідомленням департаменту інформаційної політики Запорізької ОВА, в порядку виконання постанови Кабінету Міністрів України  «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» обласною військовою адміністрацією у визначені терміни надано пропозиції до формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих росією.

Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2022 року за № 1668/39004, затверджено Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, із включенням всієї території Запорізького району Запорізької області як території, на яких ведуться (велися) бойові дії.

З початку 2023 року змінився склад визначення територій, де ведуться бойові дії. Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 01.03.2023 року № 52 «Про визначення районів ведення воєнних (бойових) дій» районом бойових дій визначено лише окремі територіальні громади Василівського та Пологівського районів області.

Відтак, листом Запорізької обласної військової адміністрації від 03.03.2023 року подано пропозиції змін до Переліку відповідно до зазначених наказів Головнокомандувача Збройних Сил України й виведення територій Запорізького району з Переліку територій, на яких ведуться активні бойові дії.

Після набуття чинності відповідного наказу Міністерством щодо змін до Переліку території електронні реєстри будуть розблоковані.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-vlada-obitsiaie-rozv-iazaty-problemu-blokuvannia-derzhreiestriv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top