Запорізька збірна з тайського боксу посіла перше загальнокомандне місце на відкритому чемпіонаті

Солідне запорізьке представництво було на відкритому чемпіонаті Харківської області з тайського боксу. У змаганнях брали участь 260 учасників із 13-ти регіонів України. І вперше за історію Незалежності запорізькі спортсмени посіли перше командне місце. Наставником тріумфаторів є Ренат Валієв. Один з його вихованців Амір Акчюрін здобув блискавичну перемогу на цьому турнірі і тепер буде виступати на чемпіонаті Європи. У Харкові запорізький боксер достроково переміг як у півфіналі, так і у фіналі.

На турнірі у Харкові виступало багато юніорів та молодих спортсменів. Результат показали високий. 12 золотих медалей — як наслідок — перше командне місце серед 13-ти регіонів.