Запорізька зірка зізнався про сімейне життя, популярність та шанувальниць

У програмі “Ж F * CKTOR” суддя “Танців з зірками 2020” – Влад Яма вперше розкрив деякі подробиці свого шлюбу. Про це повідомляє “РБК – Україна”.

Влад Яма обожнює свою дружину Ліліану та сина Леона. Хореограф довго доглядав і домагався розташування красуні-брюнетки, поки вона не відповіла йому взаємністю. Пара зустрічалася близько семи років, а потім вирішила узаконити стосунки.

Суддя “Танців з зірками” зазначив, що кохана натякала йому на офіційне оформлення відносин, але у нього були з цим пов’язані деякі побоювання.

“Ми були разом 7 років і одружилися. Вона натякала небагато. Ліліана це дуже тонко робила, я і сам розумів, що пройшло стільки часу, і треба щось робити. Для дівчини це важливіше, ніж для чоловіка. На якомусь етапі я думав, що шанувальниці кудись зникнуть: “А він одружився, він вже нецікавий, давай шукати когось іншого”. Але зараз я розумію, що це була велика помилка “, – зізнався Яма.

Також Влад розповів, що Ліліана любить запізнюватися. Але він знайшов оригінальний вхід із ситуації. За словами хореографа, він працює “таймером” – поки кохана збирається, він періодично повідомляє і нагадує їй, скільки залишилося до виходу з дому.

Сообщение Запорізька зірка зізнався про сімейне життя, популярність та шанувальниць появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizka-zirka-ziznavsja-pro-simejne-zhittja-populjarnist-ta-shanuvalnic.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top