Запорізьке КП придбало за понад 2 млн грн непридатні для використання протигази

Працівнику комунального підприємства, який не належним чином перевірив закуплені протигази, повідомили про підозру.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної прокуратури.

За даними слідства, у 2022 році відповідальний працівник комунального підприємства Запоріжжя при прийманні поставлених за договором протигазів ГП-5 належним чином не перевірив їх характеристики. Підозрюваний не звернув увагу, що строк експлуатаційного використання засобів захисту вийшов, і вони втратили свої захисні властивості. Внаслідок його недбалості підприємство отримало понад 2 тис. несправних протигазів, за які розрахувалось понад 2 млн грн бюджетних коштів.

За процесуального керівництва прокурорів Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя працівнику комунального підприємства повідомлено про підозру за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

На головній — фотоілюстрація

Нагадаємо, у Запоріжжі та області почали проводити перевірки документацій людей, які оформили виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО).  Перевірки почали через ризик зловживання державними виплатами та виявлені факти недоброчесних отримувачів соціальних виплат.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizke-kp-prydbalo-za-ponad-2-mln-hrn-neprydatni-dlia-vykorystannia-protyhazy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top