Запорізьке підприємство отримало соціальний атестат за кращу організацію робочого побуту

На запорізькому підприємстві продовжують покращувати робочий побут працівників

В адміністративно-побутовому корпусі доменного цеху комбінату «Запоріжсталь» завершився ремонт актової зали.

Ремонт виконаний у корпоративних кольорах. У затишній та комфортній залі під час зборів зможуть розміститися більше сотні працівників.

Запорізьке підприємство отримало соціальний атестат за кращу організацію робочого побуту

— Раніше наша актова зала була у жахливому стані, стеля була зношена, зі стін осипалася штукатурка. Було не затишно в ній знаходитися та проводити збори. А зараз все змінилося, тут стало дуже гарно. У залі є проектор та екран, це дуже зручно. Також в залі встановлені кондиціонери, нашим співробітникам буде комфортно тут перебувати. Працівники в захваті від оновленої актової зали, — розповідає начальник доменного цеху комбінату «Запоріжсталь» Сергій Сафонов.

начальник доменного цеху комбінату «Запоріжсталь» Сергій Сафонов

Ремонт актової зали в адміністративно-побутовому корпусі доменного цеху зробили в рамках програми «Робочий побут». Вона діє на комбінаті «Запоріжсталь» з 2012 року.

Запорізьке підприємство отримало соціальний атестат за кращу організацію робочого побуту

— Програма «Робочий побут» спрямована на системне покращення об’єктів робочого побуту наших працівників. За всі ці роки на реалізацію цієї значної програми було спрямовано понад 140 мільйонів гривень. Комбінат «Запоріжсталь» приділяє значну увагу саме соціальним питанням наших працівників, — розповідає начальник управління соціальної сфери комбінату “Запоріжсталь” Сергій Самарський.

начальник управління соціальної сфери комбінату “Запоріжсталь” Сергій Самарський

З 2013 року на підприємствах Групи Метінвест щорічно проводять аудит об’єктів виробничого побуту та благоустрою. Він має на меті покращення санітарно-побутових умов на підприємствах Групи Метінвест, підвищення відповідальності керівників за створення безпечних, сприятливих та здорових умов виробничого побуту. А також вивчення та трансляцію на підприємствах Групи Метінвест кращої практики у сфері виробничого побуту.

Запорізьке підприємство отримало соціальний атестат за кращу організацію робочого побуту

Плановий аудит проходив на підприємствах Групи Метінвест восени 2019 року. За його результатами комбінат «Запоріжсталь» посів друге місце. «Соціальний атестат» з підписом генерального директора ТОВ «Метінвест Холдінг» Юрія Риженкова був надісланий «Запоріжсталі» поштою.

Запорізьке підприємство отримало соціальний атестат за кращу організацію робочого побуту

— Мені приємно, що спільна праця всього колективу зі створення комфорту для працівників підприємства не залишилась непоміченою. За рішенням компетентних аудиторів комбінат «Запоріжсталь» отримав «Соціальний атестат за найкращу організацію робочого побуту та благоустрою на підприємстві». Це дуже добре та приємно. Це показує, що ми рухаємось у правильному напрямку і що нам є куди рухатись, — зазначив Сергій Самарський.

Аудит також пройшли ПрАТ «Запоріжкокс» та ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» , але призових місць вони не зайняли.

Не зважаючи на пандемію та карантин, і цього року на комбінаті «Запоріжсталь» реалізовують програму «Робочий побут». А вже восени пройде аудит на підприємствах Групи Метінвест за підсумками 2020 року.Читайте также: На комбінаті «Запоріжсталь» стартував масштабний проект екомодернізаціі

Фото автора

Сообщение Запорізьке підприємство отримало соціальний атестат за кращу організацію робочого побуту появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizke-pidpriyemstvo-otrimalo-sotsialniy-atestat-za-krashhu-organizatsiyu-robochogo-pobutu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top