Запорізькі активісти піймали охочого на розваги з підлітками чоловіка: очевидці ледь не вчинили самосуд (фото, відео)

Ми вже неодноразово писали про те як запорізькі активісти із організації «Наследие Запорожье» розкривають людей, які схиляють до інтиму неповнолітній дівчат. Так, днями в Нікополі Дніпропетровської області активісти поспілкувались із 46-річним Віктором Бортовим. Чоловік приїхав на зустріч із 14-річною дівчинкою, прихопивши з собою іграшки для дорослих.

Відео та фото опублікували в телеграм-каналі відповідної організації.

Так, зустріч активістів із гостем з Дніпропетровщині відбулась в Запоріжжі. На відео чоловік зізнається, що дійсно спілкувався із дівчинкою задля майбутнього інтиму. Окрім цього він запевняв, що не звернув увагу під час спілкування на вік дівчини. Свою провину визнав.

Втім перехожі, які дізнались про ситуацію виявили бажання «вбити в підлогу» чоловіка і активістам довелось навіть захищати його. Щоправда на відео видно, що хтось таки дотягнувся до винуватця. Повідомляється, що на місце також приїхали правоохоронці, які забрали чоловіка у відділення поліції. Наразі журналісти «Форпост» очікують ще коментар від правоохоронців.

Читайте також: В Мелітополі під час бійки неповнолітні перейшли на ножі

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-aktyvisty-piymaly-okhochoho-na-rozvahy-z-pidlitkamy-cholovika-ochevydtsi-led-ne-vchynyly-samosud-foto-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top