Запорізькі автоперевізники хочуть підвищити ціни на проїзд

Запорізькі перевізники виступили з пропозицією підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті

Питання стосовно підвищення тарифів на пасажирські перевезення міських та приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області обговорили на нараді у Запорізькій обласній військовій адміністрації відбулася.

Нарада відбулася під головуванням першого заступника голови ЗОВА Володимира Шустова.

На сьогодні за договорами обласної військової адміністрації на підконтрольній території працює 8 перевізників. Ще ряд автопідприємств продовжують свою роботу на тимчасово окупованих територіях.

Автоперевізники вже зверталися до обласної влади з проханням підвищити тарифи. Більшість компаній ще до війни зазнали певних збитків, що пов’язано з підвищеннями цін на закупівлю автозапчастин, паливно-мастильних матеріалів тощо.

Директор ТОВ “Профтаксі 1” Олексій Пушкашов зазначив, що у зв’язку з воєнним станом ситуація стала ще складнішою. Пасажиропотік значно знизився, зокрема, з певних обставин, скоротилася й кількість водіїв на маршрутах.

Начальник Управління транспорту та зв’язку Запорізької ОВА Роман Пісарев наголосив, що, не дивлячись на складний час, головне завдання області — зберегти належну транспортну систему. Тому це питання триматимуть на контролі.

Вартість тарифу залежить від багатьох складових. Це і паливо, і запчастини, ціна на які постійно зростає, і зарплата водіям.

— Питання тарифів будемо уважно вивчати та приймемо компромісне рішення, — зазначив, підбиваючи підсумки наради Володимир Шустов.

Про це повідомляє департамент культури та інформаційної політики.

Офіційного рішення ні на міському, ні на обласному рівнях прийнято не було, але деякі перевізники у Запоріжжя вже встановили нові ціни на проїзд. Зокрема, у деяких маршрутках вчора та сьогодні замість 8 гривень пасажирам кажуть платити по 10, аргументуючи це зростанням цін на паливо. Але, без відповідного рішення, такі дії можна вважати незаконними. Нагадаємо, у прес-службі Запорізької міської ради зазначили, що офіційно вартість проїзду не змінилася. Жодних рішень про підвищення вартості проїзду у міській раді не приймали.

Читайте також: Куди звертатися українцям, яким потрібно евакуюватися до більш безпечних регіонів країни

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Запорізькі автоперевізники хочуть підвищити ціни на проїзд появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-avtoperevizniki-hochut-pidvishhiti-tsini-na-proyizd

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top