Запорізькі автоперевізники пропонують підвищити ціни на проїзд

Запорізькі автоперевізники звернулися до обласної влади з проханням розглянути питання щодо підвищення цін на проїзд.

Під час наради у Запорізькій обласній військовій адміністрації було  обговорено питання стосовно підвищення тарифів на пасажирські перевезення міських та приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області.

На сьогодні за договорами обласної військової адміністрації на підконтрольній території працює 8 перевізників. Ще ряд автопідприємств продовжують свою роботу на тимчасово окупованих територіях.

Автоперевізники вже зверталися до обласної влади з проханням підвищити тарифи. Адже більшість компаній ще до війни зазнали певних збитків, що пов’язано з підвищеннями цін на закупівлю автозапчастин, паливно-мастильних матеріалів тощо.

Директор ТОВ “Профтаксі 1” Олексій Пушкашов зазначив, що у зв’язку з воєнним станом ситуація стала ще складнішою. Пасажиропотік значно знизився, зокрема, з певних обставин, скоротилася й кількість водіїв на маршрутах.

Відзначимо, що вартість тарифу залежить від багатьох складових: ціни на паливо, запчастини, ціна на які постійно зростає, зарплата водіям тощо.

Поки вирішили питання тарифів уважно вивчити та прийняти згодом компромісне рішення.

Нагадаємо, учора та сьогодні водії деяких маршруток у Запоріжжі самовільно збільшили вартість проїзду. До речі це вже друга спроба водіїв за час дії воєнного стану самовільно збільшити вартість проїзду у транспорті. Перша була у березні.

Як повідомили у міськраді, офіційно вартість проїзду не змінилася. Жодних рішень про підвищення вартості квитків члени виконкому Запорізької міськради не приймали. Нагадаємо, що в електротранспорті Запоріжжя проїзд взагалі безкоштовний.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizki-avtopereviznyky-proponuiut-pidvyshchyty-tsiny-na-proizd.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top