Запорізькі баскетболісти вистояли проти колишнього тренера: з ким та як грали

Обидві команди багато фолили, однаково погано реалізовували штрафні та втратили по двоє гравців через перебір фолів на момент заключної 10-хвилинки. “Харківські Соколи” мали 7 очок переваги перед нею. Пристрасті в палаці спорту Юність не вщухали до останньої секунди. Запорізькі баскетболісти ціною надзусиль зуміли вирівняти становище. Публіка шаленіла від радості, коли господарі вирвалися вперед 84:81 за півтори хвилини до кінця.

Вперше БК Запоріжжя переміг Валерія Плеханова та його нову команду у цьому сезоні. Тепер у чемпіонаті Суперліги пауза, а найближчі матчі запорізький клуб проведе вдома 3 і 5 грудня